Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin’s Creed Infinity zaoferuje podobno dwie różne epoki historyczne

W tym Japonię.

Gra-platforma Assassin’s Creed Infinity zaoferuje dwa światy - epoki historyczne - na start, a jednym z nich będzie Japonia - ujawniła popularny dziennikarz Jeff Grubb.

Ten poruszył temat w najnowszej odsłonie podcastu Game Mess Mornings w serwisie Giant Bomb, wypowiadając się w związku ze zbliżającą się imprezą Ubisoft Forwards. Pokaz ma zaoferować między innymi spojrzenie na przyszłość słynnej serii o zabójcach.

Grubb dodał, że podczas transmisji zobaczymy właśnie jedną z dwóch planowanych linii historycznych, lecz nie jest obecnie jasne, czy będzie to właśnie Japonia, czy też druga opcja. Sytuacja jest obecnie dość skomplikowana, ponieważ inny dziennikarz - Jason Schreier - wspominał niedawno o odsłonie z akcją w starożytnym Bagdadzie, lecz ten - mniejszyu - tytuł ma rzekomo otrzymać tytuł Assassin’s Creed Rift i ukaże się jeszcze przed opóźnionym Infinity.

Nie znamy obecnie żadnych dat i konkretów. Wyraźnie jednak widać, że konferencja z jasnym przekazem na temat Assassin’s Creed jak najbardziej się przyda. Ubisoft Forwards rozpocznie się w sobotę, 10 września, o godzinie 21:00 polskiego czasu.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze