Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed 4 - szczegóły na temat ekskluzywnej zawartości na PlayStation 3 i 4

Powraca Aveline z AC3: Liberation.

W czerwcu informowaliśmy, ze posiadacze konsol PlayStation 3 i 4 otrzymają godzinę dodatkowej zawartości w Assassin's Creed 4: Black Flag. Wczoraj Ubisoft opublikował na oficjalnym blogu szczegółowe informacje na temat dodatku.

Postać Aveline de Grandpré, znaną już z Assassin's Creed: Liberation na PS Vita, poprowadzimy w trzech dodatkowych misjach. Autorką jej opowieści jest główna scenarzystka spin-offu z konsoli przenośnej, Jill Murray.

- Minęło sporo czasu, więc Aveline jest starsza - tłumaczył scenarzysta AC4, Darby McDevitt. - Opowieść nie jest bezpośrednio związana z zakończeniem jej ścieżki fabularnej. Jeśli Assassin's Creed 4 jest powieścią, to misje Aveline są nowelą.

Posiadacze PS3 i PS4 włączą dodatkową zawartość w sekcji rozgrywającej się we współczesności, w firmie Abstergo Entertainment, należącej do Templariuszy.

- Sekcje w teraźniejszości rozgrywają się w Abstergo Entertainment, czyli fajnej, nowoczesnej firmie... na pierwszy rzut oka - dodaje McDevitt. - Masz dostęp do historii Aveline, ponieważ twoi współpracownicy obmyślili sposób na pozyskiwanie genetycznej pamięci z różnych ludzi.

Wczoraj Ubisoft zdradził także sporo szczegółów na temat trybu kooperacji w Assassin's Creed 4: Black Flag. Kolejna część serii ukaże się w listopadzie, trafi na PS3, Xboksa 360 i Wii U, a później także na PC i konsole nowej generacji.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze