Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed 3 Remastered - premiera 29 marca na PC, PS4 i Xbox One

Plus: zwiastun porównujący grę z oryginałem.

Przedstawiciele firmy Ubisoft ujawnili dokładną datę premiery Assassin's Creed 3 Remastered. Odświeżona wersja produkcji zadebiutuje 29 marca na PC, PS4 i Xbox One.

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, wszyscy nabywcy przepustki sezonowej do ubiegłorocznego Odyssey tytuł otrzymają bez dodatkowych opłat. Wydawca przygotowuje jednak opcję kupna gry osobno.

Na PC, PS4 Pro i Xbox One X produkcja zaoferuje obsługę 4K i trybu HDR. Na podstawowych modelach konsol wyświetli się zaś w 1080p. Do tego odświeżone tekstury w wyższej rozdzielczości i nowy system generowania światła.

Są też inne usprawnienia, w tym zmienione modele postaci i gęstsze tłumy na ulicach, bardziej szczegółowe otoczenie oraz więcej efektów graficznych. Twórcy obiecują też naprawę mechanizmów rozgrywki, na które zwracali uwagę posiadacze oryginału.

Zobacz: Assassin's Creed 3 - Poradnik, Solucja

W skład pakietu wejdzie nie tylko sam tytuł, ale i wszystkie rozszerzenia do trzeciej odsłony cyklu. Pojawi się również zremasterowana wersja Assassin's Creed Liberation, które początkowo ukazało się na przenośnym PS Vita, a później trafiło na platformy stacjonarne.


Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Assassin's Creed III

Video Game

Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze