Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed 3 dostępne za darmo na PC

Prezent od Ubisoftu.

Ubisoft kończy obchody 30. rocznicy powstania firmy, podkreślane darmowymi grami na PC. Przez następny miesiąc do biblioteki w aplikacji Uplay dodać można grę akcji Assassin's Creed 3.

Wystarczy udać się na oficjalną stronę promocji, zalogować i kliknąć przycisk.

Innym - nieco wygodniejszym - rozwiązaniem powinno być aktywowanie gry bezpośrednio z poziomu aplikacji Uplay, na którą i tak musimy się zalogować, jeśli korzystamy z witryny firmy.

Assassin's Creed 3 to siódma i ostatnia pozycja rozdawana w ramach urodzin. Zaczęło się w czerwcu od platformówki Prince of Persia: The Sand of Time, a następnioe oferowano pierwsze Splinter Cell, kolorowe Rayman Origins, wyścigowe The Crew, platformowe Beyond Good & Evil, a ostatnio - szalone Far Cry 3: Blood Dragon.

AC3 debiutowało w 2012 roku. Główny bohater - Connor - jest rdzennym mieszkańcem Ameryki, a w dzieciństwie najeźdźcy spalili wioskę, w której mieszkał. Sytuację dodatkowo komplikuje fakt, że mówimy o synu wysokiego rangą templariusza, wytrenowanym w myśl zasad asasynów.

Akcja toczy się w XVIII wieku, w latach 1754-1783. W przeszłości bierzemy udział w rewolucji amerykańskiej, a wczasach współczesnych otrzymujemy podsumowanie losów Desmonda, bardzo ważne z punktu widzenia szerszego „Ubiwersum”.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze