Xbox Game Pass - poradnik użytkownika

Wszystko o usłudze Game Pass na konsoli i PC.

Witamy w poradniku użytkownika usługi Xbox Game Pass, dzięki któremu dowiesz się wszystkiego o abonamencie Game Pass.

Znajdziesz tutaj informacje o wszystkich rodzajach subskrypcji, jak uruchomić usługę na komputerze i konsoli, a także odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.

Zapraszamy do lektury!

Podstawowe informacje o Xbox Game Pass

Rodzaje abonamentów i subskrypcji

Pytania i odpowiedzi

Xbox Game Pass cieszy się coraz większą popularnością w Polsce i na świecie. Często określany jest „Netflixem dla gier”, gdyż w ramach comiesięcznej opłaty otrzymujemy dostęp do ponad 100 tytułów, które możemy uruchomić na konsolach Xbox One S i X, Xbox Series X i S, a także na komputerach stacjonarnych i laptopach.

Game Pass to bardzo rozbudowana usługa. W ramach różnych pakietów otrzymujemy zawartość dedykowaną konkretnemu odbiorcy. Warto wspomnieć, że usługa jest stale rozwijana i pojawiają się nowe możliwości korzystania z niej. Dzięki potężnej mocy obliczeniowej chmury Microsoftu możemy strumieniować naszą rozgrywkę na urządzenia mobilne, a nawet uruchamiać gry w przeglądarce internetowej.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Powiązane gry

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami