Wiedźmin 3 - Zabawy z ogniem

Misja od kowala Willisa.

Tę misję z gry Wiedźmin 3 możesz aktywować po rozmowie z kowalem Willisem (1) przebywającym na wschód od tablicy ogłoszeń w wiosce Biały Sad. Znajdziesz go przy spalonej chałupie. Krasnolud opowie ci, że ktoś podłożył ogień i z chęcią zapłaci ci, jeśli znajdziesz podpalacza.

wiedzmin_3_zabawy_z_ogniem_mapa_1

Mapę można obejrzeć w całości i pobrać w tym miejscu.

Obejdź zgliszcza warsztatu i skorzystaj z wiedźmińskiego zmysłu, aby odkryć ślady. Zacznij kierować się wzdłuż nich, kierując się w stronę Mostu Płaczki (2) na wschodzie. Zbadaj ślady na plaży, po czym przejdź pod mostem i skieruj się na plażę z lewej. Przyjrzyj się kolejnym śladom (3), z których będzie wynikało, że podpalacz stoczył walkę z utopcami.

wiedzmin_3_zabawy_z_ogniem_2
Czerwone ślady, które doprowadzą cię do podpalacza

Kontynuuj wzdłuż czerwonych punktów, aż dotrzesz do chaty (4). Wejdź do środka i udaj się w lewo, korzystając ze swoich zmysłów. Spotkasz tu mężczyznę o imieniu Niepełka podpierającego się o ścianę. Zacznij rozmowę z podpalaczem i zdecyduj, czy chcesz go oszczędzić czy też wydać kowalowi.

W pierwszym przypadku Niepełka podaruje ci 20 koron. Wróć do kowala i powiedz, że niestety nie udało ci się ustalić sprawcy.

W drugim przypadku będziesz musiał zdecydować, czy chcesz załatwić sprawę polubownie czy przemocą. Jeśli nie chcesz wdawać się w bójkę, to użyj podczas rozmowy wiedźmińskiego znaku i odprowadź Niepełkę do kowala. Druga opcja to wygranie z nim pojedynku na pięści. Bez względu na rozwiązanie wróć do Williego po nagrodę. Niepełka zostanie skazany na śmierć, a ty otrzymasz 20 koron oraz zniżki na wyroby kowalskie.

Zobacz także: Wiedźmin 3 - Zadania poboczne (spis alfabetyczny)

Spis treści: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Xbox szykuje linię lakierów do paznokci

Zakup odblokuje DLC w grach.

The Pedestrian - Poradnik, Solucja

Opis zasad i przejścia gry, wszystkie plansze.

Elex 2 - wymagania na PC

Minimalne i rekomendowane.

Escape From Tarkov wkrótce z obsługą DLSS

Razem z dziewięcioma innymi grami.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami