Wiedźmin 3 - sekrety i ciekawostki, o których mogłeś nie wiedzieć

Tajemnice Dzikiego Gonu.

Wiedźmin 3 odniósł niesamowity sukces. To pierwsza gra z Polski, na którą cały świat zwrócił tak dużą uwagę. Geralt z Rivii stał się dzięki tej produkcji jednym z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów gier, a internauci na forach wychwalają produkcję CD Projekt Red po dziś dzień.

Dziki Gon, szczególnie wraz z dodatkami, to naprawdę duża gra, w której wielu spędziło setki godzin. Świat Wiedźmina 3 jest przepełniony różnymi ciekawostkami i easter-eggami, jednak część jest tak sprytnie ukryta, że nawet graczom z pokaźnym stażem trudno jest przytoczyć wszystkie z nich.

W niniejszym zestawieniu przedstawiamy wyjątkowe sekrety z Dzikiego Gonu. To zarówno mniej lub bardziej znane ciekawostki, jak i odniesienia do popkultury czy sztuki. Poruszamy nawet temat „wyciętych” z gry misji. Zapnij więc pasy i przygotuj się na prawdziwe zatrzęsienie tajemnic raz niespodzianek, które oferuje gra. Ile z nich już znasz? Sprawdź się!

wiedzmin_3_ciekawostki_strona_glowna

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami