Wiedźmin 3 - Przejścia nie ma

Glejt, jak przejść do miasta - zadanie poboczne w Velen.

Misję Przejścia nie ma w grze Wiedźmin 3 aktywujesz po rozmowie z jednym ze strażników (1) blokujących drogę do miasta na północy. Dowiesz się, że nie jest do niego wpuszczany nikt, kto nie posiada glejtu.

Za 10 koron lub z wykorzystaniem perswazji możesz przekonać wartownika, aby wyjawił ci, jak zdobyć przepustkę. Okaże się, że wydają ją urzędnicy, ale można też załatwić ją na czarnym rynku.

wiedzmin_3_przejscia_1

Mapę można obejrzeć w całości i pobrać w tym miejscu.

Sprawę glejtu możesz rozwiązać na kilka sposobów. Pierwszy to zdobycie go od lokalnego cwaniaka w ramach zadania Fałszywe papiery. Druga możliwość, to wypełnienie misji głównej Sprawy rodzinne, związanej z postacią Barona. Po wypełnieniu jednego z jej fragmentów otrzymasz przepustkę.

Glejt otrzymasz również po wypełnieniu zlecenia wiedźmińskiego o nazwie Potwór z lasu. Możesz się go podjąć korzystając z tablicy przed mostem do miasta.

Istnieje też możliwość dostania się do miasta bez przepustki. W tym przypadku najprostszą metodą jest przepłynięcie rzeki i wyjście na plażę przy mieście.

Zobacz także: Wiedźmin 3 - Zadania poboczne (spis alfabetyczny)

Spis treści: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami