Wiedźmin 3 - Pieskie życie

Uratowanie psa, wieś Rab - zadanie poboczne w Velen.

Pieskie życie to jedna z misji pobocznych w grze Wiedźmin 3, której możesz podjąć się w Velen. W jej trakcie uratujesz atakowanego przez dzikie zwierzęta psa, który doprowadzi cię do ukrytego skarbu.

Jeśli skierujesz się na drogę (1) na wschód od wsi Rudnik, to natkniesz się na zgraję wilków atakujących psa. Rozpraw się z wilkami, po czym podejdź do uratowanego zwierzęcia. Okaże się, że nie jest dziki, a ponadto posiada obrożę z kluczem.

Uwaga: sugerowany poziom doświadczenia - 5

009_wiedzmin_3_dziki_gon_zadanie_velen_pieskie_zycie

Mapę można obejrzeć w całości i pobrać w tym miejscu.

Zacznij kierować się za psem, który będzie szedł wzdłuż ścieżki na wschód. Zwierzak doprowadzi cię do wsi Rab znajdującej się na cyplu. Na miejscu zaatakuje cię kilku bandytów. Uważaj zwłaszcza na tego z tarczą.

Kiedy załatwisz wszystkich wejdź do budynku z prawej i zacznij go przeszukiwać korzystając z wiedźmińskich zmysłów. Znajdziesz ciała właścicieli, a z lewej strony skrytkę pod podłogą. Po zabraniu jej zawartości zadanie zakończy się.

Zobacz także: Wiedźmin 3 - Zadania poboczne (spis alfabetyczny)

Spis treści: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami