Wiedźmin 3 - Nithing

Wieś Rannvaig, klątwa Lotara, zielarka - zadanie poboczne w Skellige.

Podoczne zadanie Nithing w grze Wiedźmin 3 jest dostępne na tablicy ogłoszeń we wsi Rannvaig (1). Sugerowany poziom postaci to 15.

wiedzmin_3_nit_1

Mapę można obejrzeć w całości i pobrać w tym miejscu.

Po przeczytaniu ogłoszenia skieruj się do Lotara (2) przebywającego na południowy wschód od twojej pozycji.

Lotar okaże się załamanym ojcem, któremu ktoś rzucił śmiertelną klątwę na syna. Nie będzie potrafił wskazać, kto mógł to uczynić. Zacznij od przyjrzenia się Nithingowi, czyli drewnianej figurce, przy pomocy której rzucono klątwę. Zobaczysz, że prowadzą od niej ślady, którymi zacznij podążać.

W trakcie tropienia trafisz na drzewo z fragmentem pachnącego szala. Zacznij kierować się wydawanym przez niego zapachem. Po chwili dotrzesz do wioski, gdzie zapachów będzie zbyt dużo. Podejdź do dziewczyny przy przystani i zapytaj ją o szal. Powie ci, że takowy nosi miejscowa zielarka - Jona.

Udaj się do niej (ma chatę w centrum wsi) i rozpocznij rozmowę. Okaże się, że Jona chce się w ten sposób zemścić na Lotarze, który rzucił ją z dnia na dzień i założył rodzinę z inną kobietą. Powie, że zdejmie klątwę z syna, jeżeli mężczyzna do niej wróci. Wróć do Lotara i przekaż mu informację. W trakcie rozmowy możesz postąpić na dwa sposoby - przekonać go, aby wrócił do Jony lub przerzucić klątwę na nią samą.

W drugim przypadku wypisz na Nithingu imię kobiety, po czym wróć do Lotara po odbiór nagrody.

Zobacz także: Wiedźmin 3 - Zadania poboczne (spis alfabetyczny)

Spis treści: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami