Wiedźmin 3 - Miecz Rodowy

Miecz Cracha, Fort, Olaf - zadanie poboczne na Skellige.

Zadanie Miecz Rodowy w grze Wiedźmin 3 rozpoczniesz przy tablicy ogłoszeń (1). Zalecany poziom doświadczenia to 15.

w3_skellige_1

Mapę można obejrzeć w całości w tym miejscu.

Okaże się, że jacyś zuchwali złodzieje podwędzili miecz potężnego Cracha. Twoim celem będzie dotarcie do winowajców i odzyskanie oręża.

W tym celu udaj się do kryjówki (2), w której prawdopodobnie przebywają złodzieje. Na miejscu natkniesz się na kilku opryszków, których zabij. Przy jednym znajdziesz notatkę. Przeczytaj ją, a dowiesz się, że banda chce sprzedać drogocenny miecz. Osoba, która chce tego dokonać przebywa aktualnie w forcie (3) na południowy zachód od twojej pozycji.

Po dotarciu do fortu zabij kolejną grupę rywali i przeszukaj ich ciała. Znajdziesz dziennik wskazujący, że miecz może znajdować się na cmentarzysku wielorybów (4) na północny wschód od twojej pozycji. Wyrusz w tamtym kierunku.

Na miejscu zabij kolejną grupę bandytów i przeszukaj ich ciała. Odnajdziesz miecz Kulio oraz następną notatkę. Możesz ją przeczytać. Kiedy skończysz wróć do portu i oddaj miecz strażnikowi Olafowi (5).

Zobacz także: Wiedźmin 3 - zadania poboczne (spis alfabetyczny)

Spis treści: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami