Tiny Thief - Poradnik na iPad, iPhone, Android

Jak grać w Tiny Thief? Zobacz nasze porady i wskazówki dotyczące gry.

Tiny Thief to utrzymana w kreskówkowej stylistyce gra zręcznościowa, w której wcielamy się w średniowiecznego złodzieja. Naszym celem jest oczywiście okradanie bogatych arystokratów, wykorzystując przy tym wszystkie możliwe sposoby w celu uniknięcia wykrycia. Gra dostępna jest na smartfony i tablety - zarówno z systemem iOS, jak i Androidem.

tiny thief porady poradnik 1

Kup i pobierz grę:
iOS ($2.99) | Android (14,21 zł)

Możesz to uczynić także z poziomu swego smartfona / tabletu, korzystając z aplikacji Google Play lub iTunes. Kupując w sklepie Google Play możesz zweryfikować, czy aplikacja jest zgodna z Twoim urządzeniem. W przypadku urządzeń z systemem iOS - sprawdź wymagania na stronie zakupowej produktu w iTunes.

Jak grać w Tiny Thief? Poniżej kilka ekscytujących porad, dotyczących rozgrywki.

Porady i wskazówki

- Najgorszą rzeczą, jaka może ci się przytrafić, jest wykrycie przez strażnika - będziesz musiał zacząć poziom od początku. W związku z tym, nie obawiaj się dokładnie eksplorować otoczenia, rozwiązując zagadki. To zazwyczaj najlepsza droga, by odnaleźć ukryte obiekty.

- Na każdym poziomie znajduje się nasza mała, futrzana przyjaciółka. Jeśli na początku jesteś bezpieczny, warto przyjrzeć się uważnie ekranowi przez dziesięć sekund lub nawet dłużej. W ten sposób powinno udać ci się szybko odnaleźć miejsce jego ukrycia, zanim rzeczy się skomplikują - naciśnij szybko, aby go złapać!

- Eksperymentuj z różnymi obiektami, które znajdziesz - przemyśl, jak mogą zostać ze sobą połączone. Znalazłeś śmierdzący ser? Może jest to sposób, aby zmusić strażnika do ruszenia się z miejsca.

- Jeśli utknąłeś, po porostu naciskaj na każdy element ekranu. Dopóki nie jesteś wykryty, możesz bez żadnych przeszkód dokładnie eksplorować otoczenie. Jeśli dotykając ekranu we wszystkie dowolne miejsca, odnajdziesz jakiś przedmiot, prawdopodobnie możesz z niego skorzystać, by rozwiązać daną zagadkę.

- Jeśli sprawy zaczną się komplikować i robi się niebezpiecznie, a lokację patrolują strażnicy, nie działaj zbyt pochopnie! W tym przypadku lepiej działać powoli, ukrywając się w beczkach, i wykonać zadanie za pierwszym razem. Jeśli się pośpieszysz, prawdopodobnie będziesz musiał powtarzać wszystko od początku.

- Czasami będziesz musiał klikać w dany obiekt wiele razy, zanim będziesz mógł wydobyć z niego zawartość. Jeśli dostrzeżesz mały ruch w trakcie interakcji z obiektem, dotykaj go cały czas, by zobaczyć, czy ostatecznie coś się pojawi.

tiny thief porady poradnik 2

Artykuł pochodzi z będącego częścią sieci Eurogamer Network serwisu Modojo.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

John Bedford

John Bedford

Autor

John is a freelance writer based in West Sussex.

Powiązane materiały

Crysis 4 oficjalnie zapowiedziany

Aktualizacja: Crytek potwierdza. Jest też teaser.

Doniesienia o CoD Warzone 2 niepokoją fanów

Martwią się utratą postępów w pierwszej części gry.

PS Plus, luty 2022: zobacz wszystkie gry

Lista gier w PS Plus na luty.

Fanowski remaster Resident Evil 4 ma datę premiery

Osiem lat powstawania ambitnego projektu.

Epic Games otwiera studio w Polsce

Na bazie firmy Plastic.

Na stronie

Doniesienia o CoD Warzone 2 niepokoją fanów

Martwią się utratą postępów w pierwszej części gry.

PS Plus, luty 2022: zobacz wszystkie gry

Lista gier w PS Plus na luty.

Fanowski remaster Resident Evil 4 ma datę premiery

Osiem lat powstawania ambitnego projektu.

Nowy Kangurek Kao ze zwiastunem i screenami

Premiera latem na PC i konsolach.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami