Ruined King - tryb inspekcji, analiza wroga

Jak poznać informacje o cechach i zdolnościach przeciwnika w trybie inspekcji.

Na walkę w Ruined King składa się wiele czynników, ale mamy też narzędzia, które pozwalają poradzić sobie z zagrożeniami ze strony wroga. Jednym z najważniejszych jest tryb inspekcji.

Wciskają Q na klawiaturze lub Y/trójkąt na padzie uruchomisz ten tryb. Będziesz mógł przeglądać informacje o poszczególnych przeciwnikach, wyświetlając opisy ich zdolności i cech (1).

inspe1

Zwykli przeciwnicy rzadko dysponują mocnymi cechami, jednak może zdarzyć się, że - przykładowo - jeden wróg posiadać będzie zdolność, która po 10 turach zada ogromne obrażenia. Tryb inspekcji pozwoli ci się o tym dowiedzieć na początku starcia i postarać szybko wyeliminować takiego oponenta.

W trybie inspekcji możesz też zobaczyć zaplanowane ataki (2) wrogów. Zobaczysz też ich cel, co często okaże się bardzo pomocne.

inspe2

Kiedy wiesz, w kogo celuje przeciwnik, możesz postarać się szybko zabić tego wroga, albo przesunąć go w alei, by opóźnić obrażenia i zdążyć uleczyć sojusznika.

Nie ignoruj trybu inspekcji, zawsze sprawdzaj, czy wrogowie nie mają jakichś ważnych umiejętności, które będą zagrożeniem.

Następnie: Ruined King - dzika karta: co to i jak działa

Spis treści: Ruined King - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Ruined King - walka: aleje

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami