Czym są reklamy Acceptable Ads

I dlaczego wspierają naszą działalność.

Program reklam Acceptable Ads to inicjatywa twórców aplikacji AdBlock Plus, umożliwiająca witrynom internetowym - takim jak nasza - wyświetlanie prostych, nieinwazyjnych reklam użytkownikom AdBlocka.

Eurogamer.pl utrzymuje się w z reklam. Dzięki nim przygotowujemy dla Was profesjonalne, darmowe poradniki, publikujemy codzienne informacje ze świata gier, pracujemy nad rzetelnym recenzjami i przekładami Digital Foundry, a także oferujemy treści wideo. Nasi stali Czytelnicy doceniają też regularne giveawaye i konkursy.

Podczas gdy AdBlock Plus to świetne narzędzie dla użytkowników, w bardzo dużym stopniu aplikacja ogranicza wpływy z reklam dla naszego serwisu. Program Acceptable Ads to uczciwy kompromis, byśmy mogli pozyskać dodatkowe środki na dalszą produkcję materiałów, które są dostępne dla Was całkowicie za darmo.

Reklamy w tym programie wyświetlane są według ścisłych reguł: nie są inwazyjne, nie mają żadnych ruchomych elementów, są lekkie, nie obciążają przeglądarki i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony.

Nie wyłączając tych reklam, wspieracie dalszy rozwój i funkcjonowanie serwisu Eurogamer.pl.

Jeśli jednak nasza praca przypadła Wam w sposób szczególny do gustu, będzie nam dodatkowo bardzo miło, jeśli odblokujecie naszą witrynę w aplikacji AdBlock Plus (wystarczy podczas obecności na stronie zaznaczyć w opcjach „Wyłącz blokowanie na Eurogamer.pl”).

Dziękujemy!

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami