Redakcja

Chcesz zobaczyć nasze buźki, hombre?

W sprawach redakcyjnych, prosimy kontaktować się za pomocą formularza. Odpowiadamy na wszystkie zapytania. Informacje prasowe prosimy wysyłać na adres działu informacyjnego.

W sprawach reklamy lub współpracy marketingowej z Eurogamer.pl lub Eurogamer Network, prosimy o kontakt pod adresem: reklama@eurogamer.pl.

Jeśli znalazłeś błąd na stronie, daj nam znać przez formularz kontaktowy. Postaramy się go naprawić.

Zachęcamy do udziału w dyskusjach pod naszymi artykułami, prosimy jednak o zapoznanie się z naszą polityką komentarzy.

Chcesz z nami pracować? Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak pracujemy, powinieneś przeczytać politykę redakcyjną.

Nasz zespół


Zbigniew Jankowski

Editor & Managing Director

Odpowiada za całokształt funkcjonowania Eurogamera w Polsce. Od prawie 20 lat związany z mediami internetowymi, a w międzyczasie także prasą regionalną.

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest redaktorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor & Video Producer

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz dołączył do nas w 2013 roku. Zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Łukasz Winkel

Recenzent

Łukasz współpracuje z nami od początku istnienia serwisu. Wciąż uznaje, że granie i praca nad recenzjami jest ciekawsza niż sen. Wielokrotny zdobywca mandatów za przekroczenie prędkości w trakcie słuchania melodii z ulubionych gier.

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Bartosz Cieślak

Recenzent

Bartek zajmuje się u nas głównie recenzjami. Fan muzyki z gier, gadżeciarz. Zarywa noce dla dobrych gier i gal MMA. W wolnych chwilach kibic sceny e-sportowej.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.