W sprawach redakcyjnych, prosimy kontaktować się za pomocą formularza. Odpowiadamy na wszystkie zapytania. Informacje prasowe prosimy wysyłać na adres działu informacyjnego.

W sprawach reklamy lub współpracy marketingowej z Eurogamer.pl lub Eurogamer Network, prosimy o kontakt pod adresem: reklama@eurogamer.pl.

Jeśli znalazłeś błąd na stronie, daj nam znać przez formularz kontaktowy. Postaramy się go naprawić.

Zachęcamy do udziału w dyskusjach pod naszymi artykułami, prosimy jednak o zapoznanie się z naszą polityką komentarzy.

Chcesz z nami pracować? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą pracy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak pracujemy, powinieneś przeczytać politykę redakcyjną.

Nasz zespół

Jerzy Daniłko

Redaktor Naczelny | Editor

Jerzy jest redaktorem naczelnym Eurogamer.pl od 2018 roku. Z serwisem współpracuje od samego początku, a w ostatnim roku nadzorował pracę naszego działu poradników. Relaksuje się gotując i jeżdżąc autem w długie trasy. Nie lubi nudy, zastojów i głośnych sąsiadów.

Mateusz Zdanowicz

Z-ca red. naczelnego | Deputy Editor

Mateusz dołączył do zespołu w 2013 roku. Wspiera redaktora naczelnego, opiekuje się naszym kanałem YouTube, przygotowuje artykuły i recenzje, a czasami także poradniki. Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych.

Przemysław Wańtuchowicz

Dział informacyjny | News Writer

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Piotr Bicki

Dział informacyjny | News Writer

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Łukasz Winkel

Recenzent

Łukasz współpracuje z nami od początku istnienia serwisu. Wciąż uznaje, że granie i praca nad recenzjami jest ciekawsza niż sen. Wielokrotny zdobywca mandatów za przekroczenie prędkości w trakcie słuchania melodii z ulubionych gier.

Michał Basta

Autor poradników

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Marcin Dolata

Autor poradników

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Zbigniew Jankowski

Managing Director & Sales Manager

Odpowiada za całokształt funkcjonowania Eurogamera w Polsce, w tym za część biznesową i reklamową serwisu. Od prawie 20 lat związany z mediami internetowymi, a w międzyczasie także prasą regionalną.

Reklama

O autorze

Redakcja

Redakcja

Zespół redakcyjny

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Więcej artykułów od Redakcja