PS Plus, grudzień 2021: zobacz wszystkie gry

Oficjalna lista gier w PS Plus na grudzień tego roku.

Sony ujawniło oficjalną listę gier, które w grudniu bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci PS Plus na konsolach PlayStation.

Nowe gry w PS Plus w grudniu

Oto lista tytułów, które bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci usługi:

  • Godfall: Challenger Edition (PS4, PS5)
  • Mortal Shell (PS4, PS5)
  • LEGO DC Super Villains (PS4, PS5)
  • The Walking Dead: Saints and Sinners (PS VR)
  • The Persistence (PS VR)
  • Until You Fall (PS VR)

Posiadacze PS5 i PS4 otrzymają między innymi Godfall, czyli tak zwany looter shooter, w którym twórcy broń palną zastąpili białą. Dla subskrybentów zostanie udostępniona edycja Challenger, zawierająca tylko trzy tryby dla wysokopoziomowych graczy - nowi użytkownicy otrzymają na maksymalny level i lepszy ekwipunek. Wydanie pozbawione jest kampanii fabularnej.

Na wspomnianych konsolach pojawi się też Mortal Shell - mocno inspirowana serią Dark Souls gra od niezależnego studia Cold Symmetry. Pozycja wyróżnia się mroczną atmosferą oraz wysokim poziomem trudności.

Właściciele obu platform z aktywnym abonamentem PS Plus odbiorą również LEGO DC Super Villains, a więc kolejną produkcję z duńskimi klockami. Tym razem gracze wcielają się w złoczyńców znanych z komiksów wydawnictwa DC. Subskrybenci wciąż też mogą zdobyć trzy tytuły na PS VR z listopada.

Nadmienić należy, że gry z PlayStation 4 uruchomimy również na PS5 - w ramach wstecznej kompatybilności. Jest też zestaw gier na PS VR: The Persistence, The Walking Dead: Saints & Sinners oraz Until You Fall.

Gry, które zostaną usunięte z PS Plus

Tradycyjnie, wraz z pojawieniem się nowych gier, znika zestaw z poprzedniego miesiąca:

  • Knockout City (PS5, PS4)
  • First Class Trouble (PS5, PS4)
  • Kingdom of Amalur: Re-Reckoning (PS4)
1

Koszt abonamentu PlayStation Plus wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące i 37 zł za miesiąc.

Aktywna subskrypcja PS Plus upoważnia nie tylko do pobierania co miesiąc kolejnych „darmowych” gier, ale umożliwia także korzystanie z trybów wieloosobowych na konsolach Sony, gwarantuje liczne zniżki w sklepie PlayStation Store i zapewnia dostęp do specjalnych treści, takich jak motywy, aplikacje czy nawet pakiety startowe w darmowych grach.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami