Project Zomboid - czas w grze: zegarek

Jak sprawić, by na ekranie wyświetlał się czas.

Czas w grze Project Zomboid pełni ważną funkcję - reguluje dobowy cykl dnia, przez co rozgrywka wygląda całkiem inaczej w południe, a inaczej o północy, w pełnym mroku. By móc jednak sprawdzić dokładny czas dnia musisz spełnić jeden warunek - co wyjaśniamy na niniejszej stronie.

Domyślnie nie jesteś w stanie sprawdzić pory dnia - na ekranie nigdzie nie wyświetla się godzina. By temu zaradzić, musisz zdobyć jeden z trzech przedmiotów - budzik, zegarek wskazówkowy (1) bądź zegarek elektryczny.

014_project_zomboid_czas_zegarek_jak_mierzyc_budzik

Znajdziesz go przy zwłokach niektórych zombie, czasami także w pojemnikach wewnątrz domów. Gdy uda ci się natrafić na jeden z modeli, kliknij prawym przyciskiem i z listy wybierz opcję Weź (2). Zegarek bądź budzik trafi do twojego plecaka, a w prawym górnym rogu ekranu wyświetli się aktualny czas dnia (3).

015_project_zomboid_czas_zegarek_jak_mierzyc_budzik

Godzina widoczna będzie tak długo, jak będziesz posiadał zegarek w plecaku. Poszczególne modele różnią się pod kilkoma względami. Zegarek wskazówkowy służy tylko do mierzenia czasu, budzik pozwala dodatkowo ustawić alarm, a zegarek elektryczny posiada funkcję budzika, a także pokazuje aktualną datę w grze.

Spis treści: Project Zomboid - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Project Zomboid - głód: zdobywanie pożywienia, jedzenie

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami