Oferta pracy: News Writer - dziennikarz, dział informacyjny

Dołącz do naszej ekipy.

W związku z dalszym rozwojem serwisu Eurogamer.pl, poszukujemy autora-specjalisty w dziale informacyjnym - stanowisko News Writer. Osoby zainteresowane zachęcamy do zapoznania się z niniejszym ogłoszeniem.

Eurogamer.pl to drugi pod względem popularności serwis o grach wideo w Polsce. Jesteśmy stabilną firmą, funkcjonującą na nowoczesnym i atrakcyjnym rynku gier wideo. Eurogamer jest częścią Gamer Network / ReedPOP.

Możesz poznać nas bliżej na tej stronie, a tutaj znajdziesz więcej informacji o pracy w Eurogamer.pl.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie wiadomości ze świata gier wideo, zgodnie z przyjętymi normami i wytycznymi;
  • monitorowanie obecnych trendów ze świata gier, a następnie prawidłowy dobór tematów zgodnie z ich potencjalną popularnością (trendy, Google, media społecznościowe);
  • współpraca z zespołem nad dalszym, dynamicznym rozwojem działu informacyjnego;
  • opcjonalnie: przygotowywanie innych materiałów z zakresu gier wideo: top-listy, artykuły premierowe, evergreeeny;

Wymagania:

  • znajomość rynku i gier wideo - wymóg bezwzględny;
  • wykształcenie wyższe (minimum licencjat, mile widziane dziennikarstwo);
  • wysoka umiejętność wyszukiwania informacji (Twitter, fora, serwisy anglojęzyczne, Reddit);
  • znajomość języka angielskiego, umożliwiająca tłumaczenie treści „w locie”;
  • poprawne posługiwanie się językiem polskim, obejmujące perfekcyjną ortografię i interpunkcję oraz gramatykę;
  • dyspozycyjność, w koniecznych sytuacjach także w weekendy, w godzinach wieczornych lub - sporadycznie - nocnych (np. dyżur przy okazji targów odbywających się w innych strefach czasowych);
  • dobra organizacja własnej pracy (praca zdalna);
  • energiczność, pozytywne nastawienie, chęć do pracy.

Oferujemy:

  • wysokość wynagrodzenia w zależności od doświadczenia;
  • dowolna forma współpracy (umowa o dzieło, umowa o pracę, umowa o współpracę);
  • pracę w systemie zdalnym (telepraca), w klasycznym 8-godzinnym dniu pracy (w przypadku umowy o pracę), z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi komunikacji w zespole;
  • szkolenia wewnętrzne, know-how i możliwość zdobycia niepowtarzalnego doświadczenia;
  • możliwość interdyscyplinarnego rozwoju (dział informacyjny, dział publicystyki, dział poradników);
  • przyjazną atmosferę i współpracę z doświadczonymi specjalistami, chętnie dzielącymi się wiedzą;
  • stabilną pracę w firmie, która od ponad ośmiu lat jest wydawcą serwisu Eurogamer.pl;

Jak aplikować?

  • wyślij zgłoszenie na adres: praca@eurogamer.pl;
  • temat wiadomości: Aplikacja Dział Informacyjny;
  • załącz CV i list motywacyjny (koniecznie zawrzyj odpowiednią klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych, w przeciwnym wypadku Twoja aplikacja zostanie trwale usunięta - klauzulę znajdziesz na dole niniejszego ogłoszenia);
  • koniecznie załącz próbkę lub próbki umiejętności: minimum dwa teksty informacyjne, ewentualnie link/i do opublikowanych materiałów;
  • zgłoszenia przyjmujemy cały czas, aż do momentu znalezienia właściwej osoby (wówczas ogłoszenie zostanie usunięte).

W związku z dużą liczbą zgłoszeń przy poprzednich rekrutacjach, odpowiemy wyłącznie na wybrane zgłoszenia.

Prosimy załączyć następującą klauzulę w treści e-maila oraz na przesłanych dokumentach: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko News Writer, ogłoszonego 10 marca 2021 r. na portalu Eurogamer.pl i prowadzonego przez firmę Eurogamer Polska. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Podstawa prawna: pkt 32, pkt 42, pkt 43, pkt 171 preambuły, art. 4 pkt 11, art. 5 ust. 1 lit. b, art. 7 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - Dz.U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1. Kontakt z administratorem danych: kontakt@eurogamer.pl

Informujemy, że wszelkie e-maile, które nie będą zawierały powyższej klauzuli będą trwale usuwane w ciągu 7 dni roboczych od ich otrzymania. Wszystkie pozostałe aplikacje będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od otrzymania, po czym zostaną trwale usunięte ze skrzynki e-mail oraz ze wszystkich nośników, na których zostały zapisane lub umieszczone.

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami