Najlepsze gry wyścigowe w historii

Żądza prędkości.

Gatunek gier wyścigowych obejmuje tak różne tytuły, że jest ciężki do jednoznacznego sklasyfikowania. Zręcznościówki, symulacje, tytuły próbujące pogodzić oba nurty, a jednocześnie też gry dla młodszych lub kreskówkowe wariacje.

Różnorodność tego typu produkcji sprawia, że niemal każdy gracz powinien znaleźć swoją ulubioną „ścigałkę”. Co ciekawe, zwłaszcza prawdziwe symulatory - chociaż wydane wiele lat temu - wciąż potrafią gromadzić wokół siebie pokaźne liczby aktywnych graczy.

To jednak tytuły bardzo angażujące, z którymi nie każdy lubi się mierzyć. Na szczęście istnieją także wyścigowe gry typu „arcade”, a więc przeznaczone dla mniej wymagającego gracza, gdzie pojazdy prowadzą się po prostu łatwiej i mają po prostu sprawiać czystą frajdę z jazdy.

Oto najlepsze, naszym zdaniem, gry samochodowe w historii. Jesteśmy przekonani, że w zestawieniu nie zabrakło przedstawiciela ani jednego podgatunku. Zachęcamy do dzielenia się swoimi ulubionymi tytułami w komentarzach.

najlepsze_gry_wyscigowe_scr
Ruszajmy!

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami