Najlepsze gry podobne do GTA

W co zagrać, czekając na GTA 6.

GTA to jedna z najsłynniejszych serii gier dostępnych na rynku. Otwarty świat, gangsterskie klimaty i mnogość aktywności pobocznych przez lata inspirowały innych twórców. Również samo Rockstar Games, czyli autorzy serii, niejednokrotnie eksperymentowali ze sprawdzoną formułą.

Nie oznacza to jednak, że każda gra, którą łatwo skojarzyć z Grand Theft Auto będzie bliźniaczo podobna. Na rynku dostępne są tytuły oferujące zbliżone, a jednocześnie w wielu aspektach odmienne doświadczenie. Może to być bardziej poważna opowieść (gdy GTA stawia raczej na luźne, zahaczające o parodię klimaty) lub dodanie do zabawy unikalnej mechaniki.

Na kolejnych stronach zamieszczamy produkcje, które naszym zdaniem mogą przypaść do gustu miłośnikom serii GTA, jednocześnie stanowiąc odskocznię od formy gameplayu, jaką Rockstar utrwala od lat.

gry_podobne_do_gta_content

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Maciej Żbik

Maciej Żbik

News Writer

Maciek interesuje się technologią od momentu, kiedy zepsuł swój pierwszy komputer. Szczególnie pasjonuje go elektronika z lat 90. i 80. Miłośnik anime oraz majsterkowicz-samouk.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami