Komputer bez tajemnic - poradnik użytkownika PC

Wszystko, co musisz wiedzieć.

Witamy w poradniku użytkownika PC, dzięki któremu twój komputer nie będzie już skrywał przed tobą żadnych tajemnic. Poznasz działanie systemu operacyjnego Windows, każdego z komponentów sprzętu, a także dowiesz się, jak radzić sobie z codziennymi problemami - zarówno tymi związanymi ze sprzętem, jak i oprogramowaniem.

W niniejszym przewodniku wyjaśniamy wszystkie niuanse związane z komputerami stacjonarnymi i laptopami. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dla początkujących opisujemy zagadnienia, takie jak wykonywanie zrzutów ekranu, zapisywanie i usuwanie haseł z przeglądarki czy dodawanie ikon i skrótów do programów na pulpit Windowsa.

Bardziej obeznani z komputerami użytkownicy także mogą skorzystać z publikacji - czy to w kwestiach, dotyczących doboru poszczególnych komponentów, czy rozwiązywania najbardziej uciążliwych problemów.

Spis treści

Skorzystaj z niniejszego spisu treści, aby przejść na poszczególne strony przewodnika. Całość została podzielona na kategorie, aby ułatwić przeglądanie publikacji.

Codzienne użytkowanie - porady ogólne

Procesor

Karta graficzna

Dysk

Ze względu na charakter niniejszego poradnika, będzie on cały czas aktualizowany. Jeśli znajdziecie gdzieś błąd, zachęcamy do zwrócenia nam uwagi. Jesteśmy również otwarci na tematykę kolejnych stron: wasze sugestie będą dla nas bardzo cenne.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami