Halo Infinite - za darmo: jak i gdzie pobrać

Gdzie znaleźć Halo Infinite do pobrania, bezpłatny tryb multiplayer.

Microsoft zaskoczył graczy, publikując pełny tryb multiplayer Halo Infinite ponad dwa tygodnie przed planowaną premierą. Ten element gry jest dostępny zupełnie za darmo, w formie Free to Play.

Infinite oferuje zarówno starcia na mniejszą skalę, dla dwóch czteroosobowych drużyn, jak też potyczki na nieco większych mapach, gdzie może rywalizować ponad dwudziestu żołnierzy. Na większych lokacjach wykorzystujemy też pojazdy.

Skąd pobrać Halo Infinite

Jak i gdzie pobrać sieciowy tryb strzelanki od studia 343 Industries? Znajdziemy ją na konsolach Xbox (zarówno One, jak też Series X/S) oraz na PC z Windows 10.

Tryb multiplayer można też pobrać w Xbox Game Pass na PC.

Halo Infinite zajmuje ok. 27 GB miejsca na dysku.

halo_infinite_za_darmo_bezplatne

Co zawiera darmowe Halo Infinite

Udostępnione za darmo Halo Infinite to pełny tryb multiplayer, który pierwotnie miał debiutować na początku grudnia razem z kampanią fabularną. Gra oferuje różne rodzaje rozgrywki i aktywności.

  • Akademia. To obóz szkoleniowy, samouczek i arena do testowania broni.
  • Szybka gra. Ten moduł losuje rozgrywkę na małą skalę, w której walczą dwie czteroosobowe drużyny. Może to być zwykły Deathmatch lub walka o zajmowanie punktów czy przechwytywanie flagi.
  • Bitwa z dużymi drużynami. Dwie drużyny po dwanaście osób toczą bitwy na trzech dużych mapach, z wykorzystaniem pojazdów i walcząc o zdobywanie flagi przeciwnika.
  • Arena rankingowa. Rywalizacja na poważnie i bez radaru wskazującego pozycję wrogów. Zwyciężając pniemy się po szczeblach kariery trybu rankingowego.

Gra nie oferuje żadnego systemu odblokowywania perków, cech czy uzbrojenia. Możemy jedynie zdobywać wiele różnych elementów kosmetycznych - kolorów czy części pancerza naszego wojownika.

Następnie: Halo Infinite - gra wyłącza się, crash: co robić

Spis treści: Halo Infinite - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami