Gra paragrafowa: Tragedia w Magofabryce

Czytaj, decyduj i poznaj opowieść ze świata gry King's Bounty 2.

Witaj w grze Tragedia w Magofabryce. Jest to gra paragrafowa, częściej znana jako „paragrafówka”. To opowiadanie, którego jesteś współtwórcą i czytelnikiem w jednym. Rozgrywka polega na czytaniu kolejnych partii tekstu i podejmowaniu decyzji, którą z zaoferowanych dróg pragniesz podążyć.

W zależności od Twoich wyborów, gra przeniesie Cię do odpowiedniego paragrafu. Albowiem cały tekst podzielono na wiele fragmentów.

Na końcu każdego (no, prawie każdego) znajdują się odnośniki do kolejnych. Podejmując decyzję, którą drogą fabularnego rozwoju pragniesz podążyć, staniesz się współautorem opowieści. A twe wybory mają wpływ na akcję i losy bohatera!

Zanurz się zatem w świat gry wideo Kings Bounty 2 i odkryj, co wydarzyło się pewnego przerażającego dnia w słynnej Magofabryce.

Autor: Tomek Kreczmar

„Dziennik Magofabrykanta”, wydanie 2
W zeszłym tygodniu naszą fabrykę zaszczycił swoją wizytą królewski doradca Montier. Spędził sporo czasu na podziwianiu naszych nowych warsztatów (eliksirów i amuletów) oraz studia talizmanów ochronnych. Doradca zwrócił również uwagę na golemy. Pokazaliśmy mu szereg walk demonstracyjnych z wykorzystaniem różnego typu broni. „Jeśli mamy do dyspozycji takich wojowników, żaden atak sąsiadów nam niestraszny!” - zauważył. Pan Montier ogłosił też, że Magofabryka doczeka się odwiedzin sławnej trupy teatralnej barona Duponta. Dzień zakończył się uroczystą kolacją, na której doradca wzniósł szereg wspaniałych toastów. Niech żyje Magofabryka...

Potężny wstrząs wyrywa cię ze skupienia. Zza ścian docierają podniesione głosy. Pewnie znowu jakiś eksperyment się nie udało.

Twój wybór:

5

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami