Forgotten City - Water Under the Bridge: zejście do podziemi, wspinaczka po pnączach

Droga do górnego zbiornika.

Na tej stronie znajdziesz opis tropu Water Under the Bridge w grze Forgotten City. Zadanie pojawi się po rozmowie z Vergilem lub Dulim. Naszym zadaniem będzie odkrycie drogi do górnego zbiornika.

Przedstawiony opis jest jedną z możliwych dróg ukończenia zadania.

Znajdź drogę do górnego zbiornika - Figure out how to get into the upper cistern

Do realizacji zadanie konieczne jest posiadanie złotego łuku. W tym celu należy uprzednio zrealizować trop The Gilding.

Posiadając łuk kierujemy się do willi Malleolusa. Nieopodal znajdziemy zejście do dolnego zbiornika (1). Przed wejściem do środka otrzymamy jeszcze przestrogę od Domitiusa.

093

Po wejściu do zbiornika schodzimy schodami na dół. Trafiamy do dużej sali w której spotkamy na swojej drodze atakujący nas posąg, który neutralizujemy za pomocą łuku.

Po wszystkim idziemy przed siebie, a po wejściu po kolejnych stopniach patrzymy w lewo. Znajdujemy tam przejście do górnego zbiornika z porastającym ścianę bluszczem (2).

094

Zamieniamy za pomocą łuku porosty w złoto i zaczynamy wspinaczkę. W trakcie wędrówki na górę warto zwrócić uwagę na fakt, że niecały bluszcz został przemieniony.

Z poziomu miejsca, w którym wisimy, kilkukrotnie będziemy zmuszeni wyjąć ponownie broń i poprzez zamianę w złoto umożliwić sobie dalszą wspinaczkę. Po dotarciu na samą górę zadanie zostanie ukończone.

Spis treści: Forgotten City - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Forgotten City - A Thorn in the Paw: odszukanie Naevii, rozmowa z Rufiusem

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami