Forgotten City - Dying Gasp: rozmowa z Lucretią, zdobycie lekarstwa, pomoc Iulii

Świątynia Apolla, Sentius, Desius.

Na tej stronie został opisany trop Dying Gasp w grze Forgotten City. Zadanie to pojawi się po pierwszej rozmowie z Sentiusem.

W ramach misji The Golden Rule oraz zleconego w niej śledztwa doradzi nam odwiedzenie w pierwszej kolejności Lucretii, miejscowej medyczki.

Na tej stronie:

Sprawdź, co niepokoi Lucretię - Find out what's distressing Lucretia

Lucretię znajdziemy w świątyni Apolla znajdującą się na rynku w środku miasta. W trakcie rozmowy z Sentiusem możemy zadeklarować, że niezwłocznie zajmiemy się sprawą (1).

021

W takim przypadku na mapie pojawi się odpowiedni znacznik (2). W innym razie musimy wybrać misję z poziomu dziennika - przycisk Y (Xbox) Trójkąt (Playstation) na padzie lub klawisz TAB na klawiaturze.

022

Po dotarciu na rynek kierujemy się w stronę drzwi świątyni (3). Na miejscu zastajemy Lucretię oraz wijącą się w agonii kobietę.

023

W trakcie rozmowy dowiadujemy się, że jedynym ratunkiem jest będąca w posiadaniu handlarza Desiusa żywica. Postanawiamy pomóc zdobyć niezbędny lek.

Spróbuj przekoniać Desiusa do oddania żywicy sylficznej - Try to persuade Desius to hand over the silphium resign

Wychodzimy z świątyni i kierujemy się w lewo, w stronę targowiska, gdzie znajdziemy wspomnianego handlarza (4).

024

Desius pozostanie jednak nieugięty i nie zgodzi się na nieodpłatne odstąpienie lekarstwa. Wtedy jednak usłyszymy szept zachęcający nas do kradzieży specyfiku.

Ukradnij żywicę ze stoiska Desiusa - Steal the silphium resin from Desius's stall

Butelkę znajdziemy na stoisku za Desiusem (5). W celu kradzieży musimy podejść do przedmiotu, a następnie podnieść go - przycisk A (Xbox) / krzyżyk (Playstation) na padzie lub klawisz E na klawiaturze.

025

Później w ten sam sposób dokonujemy przywłaszczenia (6). Po wykonaniu czynności uruchomi się Złota Reguła, a my będziemy zmuszeni uciekać do portalu.

026

Zanieś żywicę Lucretii nim Iulia zginie - Give some silphium resin to Lucretia before Iulia dies

Gdy w ramach zadania Run dobiegniemy do portalu i wrócimy na początek pętli czasowej pozostanie nam jedynie szybki powrót do Lucretii oraz przekazanie specyfiku. Drogę do świątyni Apolla wskaże nam znacznik (7).

027

Na miejscu podejmujemy rozmowę z Lucretią. Po oddaniu żywicy lekarce i uzdrowieniu chorej misja zakończy się.

Spis treści: Forgotten City - Poradnik, Solucja

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami