Farming Simulator 22 - ziemia, pola: zakup dodatkowych działek

Kupno dodatkowych pól pod uprawy.

W zależności od wybranego poziomu trudności, w Farming Simulator 22 możesz rozpocząć z kilkoma polami bądź w ogóle bez nich. Z tej strony dowiesz się jak kupować kolejne działki pod uprawy i kiedy to robić.

By kupić działkę musisz wpierw wejść do menu za pomocą klawisza Esc (przyciski Menu i Options dla konsol Xbox i PlayStation). Następnie przejdź do zakładki Mapa (1) i kliknij na ikonkę Tereny (2) przy dolnej krawędzi ekranu.

027_farming_simulator_22_ziemia_pola_zakup_nowych_dzialek

Wygląd mapy ulegnie zmianie. Wszystkie działki oznaczone brązowym kolorem (3) to miejsca, które możesz kupić. W tym celu kliknij na interesującą cię pozycję. Działka podświetli się na niebiesko (4).

028_farming_simulator_22_ziemia_pola_zakup_nowych_dzialek

U dołu ekranu zobaczysz wartość działki (5) - czyli ilość gotówki, którą musisz zapłacić, by dokonać zakupu. Jeśli twoje saldo (6) na to pozwala, kliknij po prostu w przycisk Kup (7), a działka znajdzie się pod twoją kontrolą.

W ten sposób możesz kupować dowolne (oznaczone na mapie na brązowo) działki, pod warunkiem, że masz odpowiednią ilość gotówki. Na każdym polu możesz uprawiać warzywa bądź wznosić nowe konstrukcje - tak długo, jak robisz to w granicach danego pola.

Spis treści: Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami