Farming Simulator 22 - zapisywanie gry: automatyczny zapis

Jak zachować rozgrywkę, ustawienia automatycznego zapisu.

W Farming Simulator 22 możesz zapisać grę na dwa sposoby - manualnie albo korzystając z opcji automatycznego zapisu. Z tej strony dowiesz się jak działają te mechanizmy i jak zmienić częstotliwość zapisu gry.

By zapisać grę wejdź do menu za pomocą klawisza Esc (przyciski Menu i Options dla konsol Xbox i PlayStation), a potem do Ustawień gry (1). U dołu ekranu pojawi się wtedy opcja zapisz grę (2). Jeśli klikniesz w przycisk, dokonasz manualnego zapisu.

046_farming_simulator_22_zapisywanie_gry_jak_zapisac_rozgrywke

Dodatkowo, gra co określony czas dokonuje automatycznego zapisu. Możesz zmienić to w tym samym oknie, za sprawą pola Częstotliwość automatycznego zapisu (3). Domyślnie jest to 15 minut, możesz ustawić także co 5 lub 10 minut lub całkowicie wyłączyć tę opcję.

Ustawienia automatycznego zapisu warto zostawić tak, jak są. Częstsze zapisy będą irytować, a wyłączenie opcji też nie jest dobrym pomysłem. Na wypadek popełnienia jakiegoś błędu bądź wyrzucenia gry, można bez problemu wczytać zapis i oszczędzić sobie nerwów.

Spis treści: Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Farming Simulator 22 - pauza, wstrzymaj grę: jak zatrzymać rozgrywkę

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami