Farming Simulator 22 - woda: jak zdobyć, transport

Skąd wziąć wodę, zbiorniki do transportowania.

Choć pola w Farming Simulator 22 nie wymagają podlewania, woda i tak jest bardzo przydatna - i wymagana do uprawy warzyw w szklarniach. Z tej strony dowiesz się skąd ją wziąć i jak przewozić.

By móc zebrać wodę potrzebujesz odpowiedniego sprzętu. W tym celu otwórz sklep za pomocą klawisza P (przycisk View i panel dotykowy w przypadku konsol Xbox i PlayStation), a następnie przejdź do zakładki Narzędzia (1) i wejdź w podkategorię Zwierzęta (2).

079_farming_simulator_22_woda_jak_zdobyc_magazynowanie_transport

Znajdziesz tutaj kilka zbiorników, w których możesz przechowywać między innymi wodę. W ciągu pierwszych godzin rozgrywki nie warto wydawać dużych sum - Aquatrans 7300S (3) w zupełności ci wystarczy. Zakup go, a następnie podepnij do dowolnego ciągnika.

080_farming_simulator_22_woda_jak_zdobyc_magazynowanie_transport

W tym momencie musisz jeszcze napełnić zbiornik. Poszukaj dowolnego zbiornika wodnego (4) na mapie, wjedź do środka ze zbiornikiem i wciśnij przycisk Rozpocznij napełnianie (5). Zbiornik będzie powoli się zapełniał - a ciebie nic to nie będzie kosztowało!

081_farming_simulator_22_woda_jak_zdobyc_magazynowanie_transport

Wodę tę możesz przechować w odpowiednich zbiornikach, które ustawisz za sprawą trybu budowania. Możesz też wykorzystać ją do uprawy warzyw w szklarniach.

Spis treści: Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Farming Simulator 22 - radio: jak włączyć, zmiana stacji

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami