Farming Simulator 22 - tworzenie postaci: zmiana wyglądu

Wybór fryzury i ubrania.

Na początku swojej przygody w Farming Simulator 22 musisz stworzyć postać, którą będziesz potem sterował. Na tej stronie wyjaśniamy co możesz zmienić i jaki ma to finalnie wpływ na rozgrywkę.

Ekran tworzenia postaci otworzy się automatycznie w momencie wyboru trybu kariery i wskazania mapy. Za pomocą przycisków na ekranie możesz dostosować wygląd i ubiór postaci (1).

005_farming_simulator_22_tworzenie_postac_ubranie_fryzura

Wybierać możesz spośród dziesiątek opcji (2). U dołu ekranu z kolei znajdziesz przycisk zmień nazwę (3). Dzięki temu możesz nadać imię swojej postaci - wyświetla się ono u góry ekranu (4).

Wybór stroju w grze to kwestia wyłącznie kosmetyczna. Nie ma kompletnie żadnego wpływu na rozgrywkę - nie zyskasz dzięki temu żadnych profitów u innych postaci czy w trakcie handlu.

Warto jednak poświęcić tutaj chwilę, gdyż bardzo często będziesz oglądał swojego awatara - między innymi w trakcie prowadzenia pojazdów. Wyglądu nie możesz potem zmienić - zastanów się więc, zanim klikniesz w przycisk potwierdzenia i wejścia do gry.

Następnie: Farming Simulator 22 - czas: przyspieszanie i spowalnianie

Spis treści: Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Farming Simulator 22 - samouczek: szkolenie, jak uruchomić

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami