Farming Simulator 22 - stan techniczny: naprawa pojazdów

Jak naprawiać maszyny, na co wpływa stan techniczny pojazdów.

Każda maszyna w Farming Simulator 22 ma swoją wytrzymałość. Wraz z jej zmniejszaniem się, spadnie także wydajność danego pojazdu. Z tej strony dowiesz się gdzie i jak naprawiać swoje maszyny.

Po wejściu do dowolnego pojazdu, w prawym dolnym rogu ekranu zobaczysz wskaźnik z kluczem (1). Przedstawia on wytrzymałość pojazdu. Wraz z kolejnymi godzinami pracy - a także wszelkimi kraksami - będzie on systematycznie spadał.

052_farming_simulator_22_stan_techniczny_naprawa_pojazdow

By go zregenerować, musisz udać się do mechanika. Tego znajdziesz przy każdym sklepie. Miejsce oznaczone jest ikonką z kluczem (2). Zaparkuj samochód w pobliżu niej, wysiądź, a następnie podejdź do wspomnianej ikonki i wciśnij przycisk Handlarz: otwórz opcje pojazdu (3).

053_farming_simulator_22_stan_techniczny_naprawa_pojazdow

W nowym oknie znajdziesz wskaźniki stan i stan lakieru (4). Pierwszy to stan techniczny pojazdu, drugi jak sama nazwa wskazuje samego lakieru - choć jest to element wyłącznie kosmetyczny i na nic nie wpływa.

054_farming_simulator_22_stan_techniczny_naprawa_pojazdow

U dołu ekranu z kolei znajdziesz przycisk napraw (5), który przywróci stan techniczny pojazdu do maksimum, a także przemaluj (6), który naprawi jego uszkodzony lakier. Dostęp do tej mechaniki możesz także uzyskać za sprawą garażu z warsztatem, który możesz wybudować przy swoich farmach.

Regularnie serwisuj swoje pojazdy. Wraz ze spadkiem ich wytrzymałości, zmniejszać będzie się także ich efektywność. Będą jeździć wolniej, ciągniki będą z kolei mieć większy problem by uciągnąć dane narzędzie, które do nich podepniesz. Za sprawą listy pojazdów możesz sprawdzić stan techniczny wszystkich swoich maszyn.

Spis treści: Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Farming Simulator 22 - paliwo: uzupełnianie, tankowanie pojazdów

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami