Farming Simulator 22 - sen: szybkie przewijanie czasu

Jak szybko przesunąć czas do kolejnego miesiąca lub dnia.

Czas odgrywa ważną rolę w Farming Simulator 22. Wpływa on bowiem w bezpośrednim stopniu na pory roku - a co za tym idzie na kalendarz rolniczy. Z tej strony dowiesz się jak szybko przewijać czas do kolejnych dni i miesięcy.

Jak być może już wiesz, możesz w ograniczonym stopniu spowalniać i przyspieszać czas. Jednakże, nawet na najwyższym przyspieszeniu, minie kilkanaście minut, zanim upłynie pełny dzień - a co za tym idzie jeden miesiąc (przy standardowych ustawieniach).

Zamiast tego możesz wykorzystać mechanikę snu. W tym celu podejdź do ikonki (1) przy swoim domu, a następnie wciśnij przycisk Sen (2).

087_farming_simulator_22_sen_szybkie_przewijanie_czasu

Otworzy to nowe okno, w którym będziesz mógł wybrać godzinę pobudki (3). Możesz ustawić czas od 5 do 9. Gdy wciśniesz przycisk Sen (4), nastąpi krótka animacja, po której przesunięty zostanie czas - do wskazanej przez ciebie godziny.

088_farming_simulator_22_sen_szybkie_przewijanie_czasu

Dzięki temu możesz natychmiast przewinąć cały dzień. Co więcej, nie ma tutaj żadnego ograniczenia - możesz powtórzyć cały proces kilkukrotnie, by przesunąć czas w grze nawet o pół roku. Przydaje się to wtedy, gdy akurat trwa zima i nie ma wiele do roboty.

Spis treści: Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Farming Simulator 22 - rośliny nie rosną: co robić

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami