Farming Simulator 22 - radio: jak włączyć, zmiana stacji

Sterowanie radiem, słuchanie muzyki w samochodach.

Rozgrywka w Farming Simulator 22 jest spokojna i momentami niestety monotonna. Uprzyjemnić możesz ją sobie za sprawą radia. Z tej strony dowiesz się jak je włączyć i w jaki sposób przełączać się pomiędzy stacjami radiowymi.

By wyłączyć radio musisz po prostu wcisnąć klawisz 5. W przypadku konsol przytrzymaj przyciski RB+LB lub R1+R2 (dla Xboxa i PlayStation), a następnie d-pad w górę. U góry ekranu pojawi się informacja o wybranej stacji (1), a chwilę po tym zacznie grać muzyka.

074_farming_simulator_22_radio_zmiana_stacji_jak_wlaczyc_muzyke

By zmienić stację z kolei wykorzystaj klawisze 4 i 6 (w przypadku konsol przytrzymaj wspomniane RB+LB lub R1+R2 i wciskaj d-pad w prawo). Do wyboru jest kilkanaście stacji radiowych - z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Pamiętaj jednak, że muzyka gra tylko wtedy, gdy siedzisz wewnątrz dowolnego pojazdu. Możesz przełączać się pomiędzy oknami czy wchodzić do sklepu (co nieco ją wytłumi), ale po opuszczeniu maszyny muzyka całkowicie ucichnie.

Spis treści: Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Farming Simulator 22 - błoto: jak czyścić brudne pojazdy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami