Farming Simulator 22 - pszczoły: miód, ule, wpływ na pola

Produkcja miodu i przetwarzanie go na inne surowce.

Pszczoły to jedne ze stworzeń hodowlanych w Farming Simulator 22. Dzięki nim możesz pozyskać miód, pobliskie sąsiedztwo uli także wpływa pozytywnie na uprawy. Z tej strony dowiesz się jak rozpocząć hodowlę i składować miód, a także jakie inne korzyści są z tym związane.

Na początku otwórz tryb budowania za pomocą kombinacji Shift+P. Potem przejdź do zakładki Zwierzęta (1) i do karty Pszczoły (2).

077_farming_simulator_22_pszczoly_ule_miod_produkcja

Znajdziesz tutaj kilka uli (3), które różnią się wielkością. Im większy (i droższy) wybudujesz, tym więcej pszczół znajdzie się w środku - co przełoży się na zwiększoną produkcję miodu. Sam proces produkcji nie wymaga twojej ingerencji - musisz jedynie ustawić miejsca z paletami (4) w pobliżu uli.

Po upływie kilku godzin w grze, we wspomnianym miejscu z paletami zaczną pojawiać się palety z miodem (5). Im więcej uli w okolicy, tym szybsza produkcja miodu.

078_farming_simulator_22_pszczoly_ule_miod_produkcja

Sam miód możesz załadować wózkiem widłowym na dowolny pojazd i sprzedać w sklepie lub wykorzystać do dalszej produkcji. Ta druga opcja jest bardziej czasochłonna, jednak pozwoli ci uzyskać lepsze profity.

Pamiętaj też o dodatkowej zalecie uli, a mianowicie ich wpływie na uprawy. Jeśli ustawisz je w pobliżu pól, na których rosną ziemniaki, rzepak lub słoneczniki, zwiększą one plony za sprawą zapylania.

Spis treści: Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami