Farming Simulator 22 - pola: jak połączyć kilka działek

Jak z kilku małych pól zrobić jedno większe.

Działki w Farming Simulator 22 mają różne rozmiary. Możesz je jednak łączyć ze sobą, by tworzyć olbrzymie pola uprawne, co ułatwia ich obsiewanie i dalsze czynności. Z tej strony dowiesz się jak tego dokonać.

Wszystkie pola w grze są rozdzielone. Widać to zarówno na mini-mapie (1) jak i w samej grze - między działkami (2) mogą przebiegać drogi, ścieżki bądź po prostu pas trawy.

029_farming_simulator_22_laczenie_pol_w_jedno_wieksza_dzialka

By to zmienić możesz wykorzystać pług by przeorać pole i połączyć ze sobą dwie działki. W tym celu podepnij narzędzie do dowolnego ciągnika, a następnie przełącz opcję Zezwól na tworzenie pól (3) - jest to kluczowe, gdyż bez tego nie będziesz mógł przeprowadzić tego procesu.

030_farming_simulator_22_laczenie_pol_w_jedno_wieksza_dzialka

Teraz po prostu przeciągnij pług po działce dzielącej dwa pola by je przeorać. Rób to do tego momentu, aż działki zostaną połączone (4) za pomocą przeoranej ziemi.

031_farming_simulator_22_laczenie_pol_w_jedno_wieksza_dzialka

Od tego momentu pola będą ze sobą połączone - co widać na mapie (5). Wszystkie zlecane przez pomocników prace będą wykonywane w obrębie całego połączonego terenu.

032_farming_simulator_22_laczenie_pol_w_jedno_wieksza_dzialka

Nie sugeruj się też informacjami na mapie. Będą tam widnieć oddzielne numery działek dla terenów, które połączyłeś (np. 45 i 46). W grze jednak pola te będą działać jako jedno większe.

Spis treści: Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami