Farming Simulator 22 - odwiedź, szybka podróż: jak korzystać

Jak szybko przenieść się do innego miejsca na mapie.

By przyspieszyć poruszanie się po mapach w Farming Simulator 22, możesz wykorzystać mechanizm szybkiej podróży. Z tej strony dowiesz się jak tego dokonać.

By wykorzystać szybką podróż otwórz menu za pomocą klawisza Esc (przyciski Menu i Options dla konsol Xbox i PlayStation). Potem wejdź do zakładki Mapa (1) i za pomocą Filtrów (2) wybierz opcję Aktywne miejsca.

014_farming_simulator_22_odwiedz_szybka_podroz_jak_korzystac

Teraz kliknij na dowolnej, interesującej cię ikonce (3) by ją zaznaczyć. U dołu ekranu pojawi się przycisk Odwiedź (4). Jeśli na niego klikniesz, natychmiast przeniesiesz się do oznaczonego miejsca. Z mechaniki tej możesz korzystać bez ograniczeń, by przemieszczać się pomiędzy punktami na mapie.

Oprócz tego, możesz także natychmiast wskoczyć do dowolnego posiadanego pojazdu - w tym celu wciśnij klawisz Tab (d-pad w prawo w przypadku konsol). Każdorazowe wciśnięcie pozwoli ci przeskoczyć do kolejnego pojazdu i od razu zasiąść za kierownicą.

Spis treści: Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Farming Simulator 22 - mapa: oznaczenia, jak otworzyć

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami