Farming Simulator 22 - opryskiwacze, rozrzutniki: sprzęt do nawożenia

Narzędzia służące do rozprowadzania nawozu na polach.

Nawożenie to bardzo ważna czynność w Farming Simulator 22, dzięki której znacząco zwiększysz wielkość plonów - a co za tym idzie także i zyski. Z tej strony dowiesz się z jakiego sprzętu możesz korzystać w celu nawożenia działek.

W pierwszej kolejności wejdź do sklepu i przejdź do zakładki Narzędzia (1). Tutaj masz do wyboru dwie kategorie:

129_farming_simulator_22_nawozenie_opryskiwacze_rozrzutniki_nawozu
  • Opryskiwacze (2) - korzystają z nawozu płynnego. Za sprawą tych narzędzi możesz rozpylać środki chwastobójcze, by usuwać chwasty, a także nawóz, co pozwoli ci uzyskać 100% nawożenia na polu;
  • Rozrzutniki nawozu (3) - te narzędzia pozwalają rozrzucać nawóz w postaci stałej. W zależności od typu narzędzia możesz rozrzucać zwykły nawóz na działkę, a także wapń.

Generalnie im droższy sprzęt w tych kategoriach, tym większa pojemność zbiornika na nawóz i większy zasięg rozrzutu/rozpylenia, przez co cały proces jest przyspieszony.

W kwestii wyboru rodzaju narzędzia - opryskiwacz czy rozrzutnik - nie masz tutaj specjalnie wyboru. Na początku warto kupić rozrzutnik, gdyż jest on tańszy, z czasem jednak będziesz zmuszony także do zakupu opryskiwacza by radzić sobie sprawnie z chwastami.

Spis treści: Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Farming Simulator 22 - stan techniczny: naprawa pojazdów

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami