Farming Simulator 22 - nawożenie 100%: jak osiągnąć

Jak uzyskać 100% nawożenia na polu.

Nawożenie to jedna z czynności, które możesz wykonać na polu w Farming Simulator 22. Zwiększa ono plony, co przekłada się na większe zyski. Z tej strony dowiesz się jak uzyskać 100% wartość nawożenia.

Jeśli spojrzysz na dowolne pole, w prawym dolnym rogu ekranu wyświetli się informacja o stanie nawożenia (1). Wskaźnik ten może przyjąć wartość od 0% do maksymalnie 100%. Im większy stopień nawożenia, tym bardziej obfite plony - a co za tym idzie większy zysk z każdego ara pola.

055_farming_simulator_22_nawozenie_100_procent_jak_osiagnac

By zwiększyć ten wskaźnik, musisz nawozić pole. Temat ten wyjaśniamy szczegółowo na stronie nawożenie: rozrzucanie nawozu i wapna. Znajdziesz tam informacje o tym, jakiego sprzętu będziesz potrzebował i jak przeprowadzić samo nawożenie.

By nie było jednak zbyt łatwo, jednorazowe nawiezienie pola zwiększy wspomniany wskaźnik do maksymalnie 50%. By podbić go do 100%, musisz nawieźć pole ponownie. Nie da się tego dokonać raz za razem, a jedynie na innym etapie rozwoju rośliny.

Najłatwiej jest przeprowadzić nawożenie po poprzednim zbiorze, potem zaorać bądź kultywować glebę, wysiać lub wysadzić warzywa i ponownie przeprowadzić oprysk nawozem. Dzięki temu roślina od początku wzrostu będzie mieć 100% stopień nawożenia.

Następnie: Farming Simulator 22 - orka i kultywacja: przygotowanie ziemi od wysiewu

Spis treści: Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Farming Simulator 22 - uprawa: jak zacząć, porady na start

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami