Farming Simulator 22 - mapa: oznaczenia, jak otworzyć

W jaki sposób korzystać z mapy.

Świat gry w Farming Simulator 22 jest sporych rozmiarów, a kluczowe miejsca porozrzucane są w różnych jego częściach. Na szczęście możesz w trakcie zabawy korzystać z mapy, by ułatwiać sobie nawigację - z tej strony dowiesz się jak to robić.

W pierwszej kolejności otwórz menu za pomocą klawisza Esc (przycisk Menu i Options w przypadku konsol Xbox i PlayStation). Następnie przełącz się na pierwszą zakładkę - Mapę (1).

012_farming_simulator_22_mapa_oznaczenia_jak_otworzyc

Upewnij się, że masz ustawione odpowiednie Filtry (2) - w tym wypadku będzie to opcja Aktywne miejsca. Na mapie znajdziesz mnóstwo ikonek (3), które oznaczają miejsca warte uwagi.

Możesz spojrzeć na legendę (4), by poznać ich znaczenie bądź po prostu kliknąć na ikonkę, by wyświetliło się niewielkie okienko (5). Po kliknięciu na ikonkę, u dołu ekranu pojawi się przycisk Oznacz miejsce (6).

Jeśli w niego klikniesz, a następnie wyjdziesz z mapy, w oddali zobaczysz słup zielonego światła (7). Pokazuje ono miejsce, które właśnie oznaczyłeś. Światło pozwoli ci bez problemu dojechać do wskazanego punktu.

013_farming_simulator_22_mapa_oznaczenia_jak_otworzyc

Jeśli chcesz po prostu błyskawicznie dostać się do jakiegoś punktu, możesz po prostu wykorzystać szybką podróż - o czym piszemy na stronie odwiedź, szybka podróż: jak korzystać.

Następnie: Farming Simulator 22 - odwiedź, szybka podróż: jak korzystać

Spis treści: Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Farming Simulator 22 - czas: przyspieszanie i spowalnianie

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami