Farming Simulator 22 - łańcuch produkcji: czym jest, działanie

Przetwarzanie surowców, wytwarzanie produktów do sprzedaży.

Łańcuch produkcji to jedna z mechanik w Farming Simulator 22, a także nowość w całej serii. Z tej strony dowiesz się jak działa i w jaki sposób tworzyć łańcuchy produkcji i co możesz finalnie z tego mieć.

Łańcuchy produkcji to po prostu możliwość przetworzenia jednego surowca bądź ich większej liczby na inny, bardziej wartościowy produkt. By je rozpocząć, musisz wejść do trybu budowania za pomocą kombinacji Shift+P i przejść do zakładki Produkcja (1).

124_farming_simulator_22_lancuch_produkcji_co_to_jest_jak_dziala

Znajdziesz tutaj kilkadziesiąt obiektów służących do tworzenia łańcuchów produkcji. Przykładowo, Piekarnia (2) pozwoli przetworzyć mąkę, cukier, mleko, jaja, masło i truskawki - oznaczone strzałką w dół(3) - na chleb lub ciasta - ikonka strzałki w górę (4).

Ustaw budynek i wejdź z nim w interakcję. W nowym oknie zobaczysz dostępne łańcuchy produkcji (5). Kliknij na interesującej cię pozycji - na przykład na chleb (6) - by podejrzeć przepis (7), w którym znajdziesz wymagane surowce, a także finalny produkt. Jeśli chcesz rozpocząć produkcję, wciśnij po prostu przycisk włącz (8).

125_farming_simulator_22_lancuch_produkcji_co_to_jest_jak_dziala

Od tego momentu rozpocznie się produkcja - towary będą tworzone co kilka godzin, w zależności od budynku. W większości przypadków gotowe produkty czekać będą na palecie, przy budynku produkcyjnym - lub w silosie, jeśli jest to produkt płynny.

Łańcuchy produkcji pozwalają przetwarzać mało wartościowe surowce, jak jajka, miód lub mleko, na cenniejsze produkty. Wymagają co prawda sporych inwestycji finansowych i powinny być rozpoczynane raczej wtedy, gdy masz już kilkanaście działających pól, ale pozwolą ci zarobić olbrzymie kwoty.

Spis treści: Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Farming Simulator 22 - finanse: kontrola dochodów i wydatków

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami