Farming Simulator 22 - błoto: jak czyścić brudne pojazdy

Usuwanie błota za pomocą myjki ciśnieniowej.

Podczas prac w Farming Simulator 22, twoje maszyny będą systematycznie pokrywać się ziemią i błotem. Choć brud nie ma wpływu na rozgrywkę, potrafi irytować. Z tej strony dowiesz się jak sobie z nim radzić i w prosty sposób usunąć z pojazdów.

By temu zaradzić, musisz kupić odpowiedni sprzęt. W tym celu jednak nie otwieraj sklepu, a tryb budowania (domyślnie kombinacją Shift + P). Potem przejdź do zakładki Narzędzia (1) i wybierz myjkę ciśnieniową (2).

067_farming_simulator_22_brud_bloto_jak_usunac_myjka_cisnieniowa

Ustaw ją w dowolnym, wybranym przez siebie miejscu. Pamiętaj jednak, że ma ona dość ograniczony zasięg. Dobrze sprawdzi się w pobliżu garażu, w którym trzymasz wiele maszyn. Po wszystkim podejdź do myjki i wciśnij klawisz wyświetlony na ekranie (3), by wziąć narzędzie do ręki.

068_farming_simulator_22_brud_bloto_jak_usunac_myjka_cisnieniowa

Teraz pozostało już tylko podejść do obłoconego pojazdu i wykorzystać strumień wody, by go wyczyścić. W zależności od wielkości maszyny cały proces zajmie od kilku do kilkunastu sekund. Po wszystkim możesz wsiąść do pojazdu i cieszyć się czystością - przynajmniej do momentu ponownego wjazdu na pole.

Spis treści: Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Farming Simulator 22 - niszczenie plonów: jak wyłączyć

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami