Wideo: PS4 podłączone do Xbox One

Z opóźnieniami, ale działa.

Okazuje się, że podłączenie PlayStation 4 do Xbox One nie tworzy czarnej dziury w naszej części wszechświata i nie prowadzi do powstania paradoksu logicznego. Po podpięciu PS4 przez port HDMI do urządzenia Microsoftu, obie konsole nadal funkcjonują poprawnie.

Choć Microsoft dostosował swój sprzęt do współdziałania z dekoderami, konsola nie dyskryminuje innych urządzeń podłączanych przez HDMI: PS4, PC, kamer, tabletów czy smartfonów. Nie ma znaczenia także rozdzielczość: 480p, 720p, 1080i, 1080p, czy odświeżanie ekranu, w 50 lub 60 Hz - Xbox One radzi sobie z wszystkim bez zastrzeżeń.

Pozostaje oczywiście kwestia praktycznych zastosowań takiego rozwiązania. Testy wykazały, że uruchomione w ten sposób gry na PS4 obarczone są dodatkowym opóźnieniem, które nie rujnuje zabawy całkowicie, ale na pewno pozbawia sterowanie precyzji.

Poniżej prezentacja wideo, przedstawiająca oba urządzenia działające w tandemie.

"Choć Microsoft dostosował swoje urządzenie do współdziałania z dekoderami, konsola nie dyskryminuje innych urządzeń podłączanych przez HDMI: PS4, PC, kamer, tabletów czy smartfonów."

PlayStation 4 z powodzeniem można zintegrować z „kafelkami” w menu Xbox One. Nie cierpi na tym jakość obrazu, ale rozgrywka obarczona jest dodatkowymi opóźnieniami.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami