Car Mechanic Simulator 2021 - Poradnik, Solucja

Naprawy, warsztat, zlecenia i porady ogólne.

Witamy w poradniku do Car Mechanic Simulator 2021. W kolejnej części tego symulatora gracze poczuć się jak prawdziwy mechanik samochodowy.

Najnowsza odsłona udoskonala i poprawia wiele aspektów gry, ale nie wywraca podstaw rozgrywki. Naprawiamy pojazdy, by móc rozbudowywać własny warsztat samochodowy.

Tytuł posiada kilka poziomów trudności, więc Car Mechanic Simulator 2021 jest praktycznie dla każdego, nie tylko dla tych, co znają się na samochodach. Życzymy dobrej zabawy!

Poradnik i wskazówki do Car Mechanic Simulator 2021

Na początek przyjrzyjmy się podstawom rozgrywki oraz tym, co należy zrobić na początku zabawy. Warto przyjrzeć się tej sekcji, aby poznać główne aspekty rozgrywki.

Naprawa samochodu

W tym rozdziale przygotowaliśmy szereg stron, które wyjaśnią wszystkie niuanse związane z mechaniką i naprawą samochodów w grze.

Warsztat i zarabianie

Warsztat to nasze miejsce pracy, dlatego warto zadbać o jego rozwój - musimy posiadać lepsze narzędzia i przedmioty, ale do tego potrzebne są pieniądze.

Zlecenia fabularne

Czas na przedstawienie opisu przejścia zleceń. Zapoznaj się z tymi pierwszymi, by poznać dokładnie, co należy wykonać.

Car Mechanic Simulator 2021 - porady ogólne

Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek, które warto poznać przed rozpoczęciem gry, ale zaczniemy od interfejsu gry.

Interfejs i elementy na ekranie

Na głównym ekranie gry znajduje się niewiele komunikatów i wiadomości, ale przynoszą one bardzo ważne informacje.

031
  1. Liczba punktów doświadczenia (aktualnie posiadanych / wymaganych do zdobycia kolejnego poziomu)
  2. Aktualny poziom doświadczenia (im jest wyższy, tym możemy odblokować trudniejsze zlecenia i lokacje, a także otrzymujemy dostęp do ulepszeń warsztatu)
  3. Liczba odzyskanych materiałów, które możemy wykorzystać do ulepszenia części samochodowych
  4. Waluta (CR), którą zdobywamy za wykonanie zleceń i za którą kupujemy części samochodowe i ulepszenia warsztatu

Menu kołowe

Menu kołowe służy do nawigacji i wybierania poleceń związanych z rozgrywką. Możemy podzielić je na dwa rodzaje:

029
  • związane bezpośrednio z samochodem (aby wywołać menu, należy skierować kursor na aucie) - za jego pomocą, między innymi, uruchomimy montaż i demontaż części, sprawdzimy stan pojazdu, przestawimy go do warsztatu czy dokładnie zbadamy,
  • niezwiązane bezpośrednio z naprawianym pojazdem (aby wywołać menu, ustaw kursor poza samochodem - za jego pomocą przejdziemy do ekranu opcji, zleceń czy mapy).
030

Poniżej kilka sugestii, które warto poznać przed rozpoczęciem zabawy. Po więcej zapraszamy do poszczególnych stron poradnika, do których trafisz ze spisu treści powyżej.

- Jeśli masz problem ze znalezieniem uszkodzonej części w samochodzie, z pomocą przychodzi informacja o zleceniu. Wiadomości tam zawarte pomogą ci w poszukiwaniach części do naprawy.

- Co więcej, możesz oznaczyć dany element lub elementy na liście celów zlecenia (stan auta/części do naprawy), aby podświetlić na błękitno poszukiwaną część w pojeździe, co znacznie ułatwi ci pracę.

- Wraz z kolejnymi zdobytymi poziomami mechanika otrzymasz dostęp do nowych umiejętności, które znacznie skrócą pracę. Co więcej, będziesz mógł także naprawiać niektóre części, zamiast kupować nowe, co oczywiście przełoży się na wyższy dochód z danej naprawy.

- Najwięcej korzyści w postaci wynagrodzenia (CR) oraz punktów doświadczenia (XP) przynoszą zlecenia fabularne. Jeśli chcesz jak najszybciej awansować i zarobić jak najszybciej walutę gry, skup się na tym typie zadań.

- Jeśli nie interesuje cię powolny rozwój postaci i warsztatu, a chciałbyś mieć dostęp do wszystkich urządzeń, narzędzi i umiejętności od razu, wypróbuj tryb piaskownicy, w którym twoje miejsce pracy jest wyposażone we wszystkie sprzęty, obiekty i lokacje.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami