Battlefield 4 - Poradnik

Poradnik do Battlefield 4: Porady do trybu multiplayer oraz opis przejścia kampanii fabularnej.

Witamy w poradniku i solucji do gry Battlefield 4. Materiał został podzielony na dwie sekcje. Pierwsza dotyczy trybu multiplayer - kwintesencją Battlefielda 4 jest właśnie gra w sieci. W tej sekcji znajdziecie wskazówki, które pomogą wejść do gry mniej doświadczonym graczom, listę najważniejszych zmian i nowości w stosunku do poprzedniej części serii.

Przygotowaliśmy także zwięzły i konkretny opis czterech klas oraz spis wszystkich broni i pojazdów. W drugiej sekcji opisujemy krok po kroku, jak przejść kampanię fabularną dla jednego gracza.

Battlefield 4 - Multiplayer

Battlefield 4 - Gra w sieci, Jak zacząć?
Battlefield 4 - Zmiany i nowości
Battlefield 4 - Klasy
Battlefield 4 - Lista broni
Battlefield 4 - Pojazdy, Czołgi, Śmigłowce, Odrzutowce
Battlefield 4 - Mapy

Battlefield 4 - Opis przejścia kampanii

Battlefield 4 - Misja 1 - Baku
Battlefield 4 - Misja 2 - Szanghaj
Battlefield 4 - Misja 3 - Morze Południowochińskie
Battlefield 4 - Misja 4 - Singapur
Battlefield 4 - Misja 5 - Góry Kunlun
Battlefield 4 - Misja 6 - Taszgar
Battlefield 4 - Misja 7 - Suez

Battlefield 4 - Kody i tipsy

-

Czym jest Battlefield 4

Podstawą rozgrywki jest, podobnie jak w innych strzelaninach, likwidowanie wrogów przy użyciu podstawowej broni. Battlefield oferuje poza tym inne elementy, chociażby obsługę pojazdów czy korzystanie z różnych gadżetów. Zanim jednak postanowisz zostać pilotem czy świetnym czołgistą, wypada upewnić się, że dobrze radzisz sobie z karabinem.

Battlefield 4 oferuje, co prawda, widowiskową kampanią fabularną dla jednego gracza, lecz sercem tej gry jest tryb sieciowy - multiplayer. Trening czyni mistrza. Im więcej czasu poświęcisz na obserwowanie kolegów i koleżanek, tym więcej się nauczysz. Bądź cierpliwy i nie trać zapału w zgłębianiu gry po pierwszych porażkach. Do wyboru znajduje się szereg trybów, a w rozgrywce uczestniczy zarówno piechota, jak i jednostki pancerne oraz lotnicze. Szczegóły znajdziesz w sekcji multiplayer, gdzie podpowiadamy, jak zacząć grę, co jest ważne, na co zwrócić uwagę.

W poradniku znajdziesz również opis klas. Jeśli jesteś doświadczonym miłośnikiem serii, z pewnością już wiesz, jak będziesz grał i masz swój własny, preferowany styl. Jeśli jednak zaczynasz przygodę z Battlefieldem 4, warto zapoznać się z tą sekcją i poznać mocne i słabe strony poszczególnych klas.

Reklama

Skocz do komentarzy (9)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (9)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami