Battlefield 2042 - reanimacja, defibrylator

Jak reanimować i podnosić rannych towarzyszy, kto może reanimować.

W Battlefield 2042 defibrylator nie istnieje jako osobny gadżet, który trzeba wyposażyć. W domyśle każdy żołnierz ma go w swoim ekwipunku. Każdy może reanimować towarzyszy ze swojego czteroosobowego oddziału.

Tylko dwie postacie mogą obecnie reanimować wszystkich sojuszników, także spoza oddziału. Są to Falck oraz Angel.

Proszący o reanimację mają nad sobą charakterystyczną ikonę pulsu (1). Gdy zbliżysz się do rannego, zobaczysz przycisk wskazujący na reanimację (2).

rea1

Przytrzymaj E na PC lub kwadrat na PlayStation czy X na padzie od Xboksa, by zacząć proces reanimacji. Całość twa dwie sekundy, a twój celownik zmieni się na ten czas w okrąg (3), wskazujący postęp reanimacji. Domyślnie kolor okręgu jest taki sam, jak kolor celownika. W naszym przypadku zmieniliśmy kolor w opcjach, domyślnie jest on biały.

rea2

Reanimowany żołnierz odradza się z częścią pełnego zdrowi musi się wyleczyć. Wyjątkowa sytuacja jest wtedy, gdy Falck reanimuje rannego - w takim wypadku powstaje on z ziemi z pełnym zdrowiem. Falck to więc najlepsza postać do reanimacji.

Gdy Angel reanimuje sojuszników, odradzają się z pancerzem.

Następnie: Battlefield 2042 - wingsuit: jak zdobyć i używać

Spis treści: Battlefield 2042 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Battlefield 2042 - latanie śmigłowcem: wskazówki

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami