Battlefield 2042 - Portal: przeglądarka serwerów

Jak szukać gier.

Battlefield 2042 nie oferuje przeglądarki serwerów w zwykłym trybie All Out Warfare, ale znajdziemy ją w trybie Portal. Możemy dzięki niej wyszukać mecze zgodne z naszymi preferencjami.

Z menu trybu Portal wystarczy wybrać opcję Przeglądaj, widoczną na górze ekranu. Zawsze na wstępie warto kliknąć w ping (1), by ułożyć listę serwerów według jakości połączenia. Można jednak wyszukiwać bardziej precyzyjnie - by to zrobić, kliknij opcję Szukaj (2).

przeg1

Przejdziesz do menu, w którym można wybierać i wpisywać bardziej konkretne informację - na przykład słowa, które mają pojawić się w nazwie serwera, którego szukasz.

Najważniejsza jest tu jednak opcja Mapy i tryby (3).

przeg2

Kliknij w nią, by przejść do ekranu wyboru trybów rozgrywki oraz map, na których ci zależy. Możesz wybrać nawet tylko jedną mapę, a wszystkie serwery w przeglądarce, które zobaczysz, będą oferować właśnie tę lokację.

Pamiętaj tylko, by po wyborze map kliknąć Zastosuj (3), aby opcje wyszukiwania się zapisały.

przeg3

Serwerów jest zawsze więcej niż mieści się na ekranie z przeglądarką. Dlatego też precyzowanie wyszukiwania jest tak ważne.

Następnie: Battlefield 2042 - VIP Fiesta, zasady i cel gry

Spis treści: Battlefield 2042 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Battlefield 2042 - gdzie jest edytor, jak stworzyć własną grę

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami