Battlefield 2042 - odradzanie w Hazard Zone

Drużynowe odrodzenie. Jak się odrodzić w trybie Hazard Zone. Nadajnik.

Hazard Zone w Battlefield 2042 nie pozwala odradzać się po śmierci w tradycyjny sposób. Kiedy zginiemy - i towarzysze nas nie reanimują - nie wrócimy na pole bitwy.

Jedyny sposób na odrodzenie, to użycie przez jednego z sojuszników nadajnika drużynowego odrodzenia (1) przed rozpoczęciem meczu.

nadaj1

Co ważne, jeśli nie wyposażyliśmy przedmiotu, możemy też znaleźć go w różnych miejscach na mapie. Wypatruj na minimapie odpowiedniej ikony (2), a w danym miejscu podniesiesz taki nadajnik odradzania.

nadaj2

By aktywować odrodzenie sojuszników, przytrzymaj B na klawiaturze lub L1+R1/LB+RB na padzie, by wywołać menu przywoływania. Tu wybierz odrodzenie (3).

nadaj3

Gdy rozpoczniesz proces odradzania po użyciu nadajnika, trzeba jeszcze odczekać 20 sekund, co symbolizuje znacznik odliczania (4) na ekranie.

nadaj4

Co ważne, gracz, który użył odradzania, nie może przez ten czas zginąć. Jeśli odliczanie się zakończy, martwi towarzysze powrócą do gry, spadając na spadochronach w okolicy, w której pozostali żywi członkowie oddziału. Pamiętaj, że gdy spadasz na spadochronie, wrogowie mogą do ciebie strzelać.

Następnie: Battlefield 2042 - siły okupacyjne, Okupanci

Spis treści: Battlefield 2042 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Battlefield 2042 - skaner dysków z danymi

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami