Battlefield 2042 - baretki, wyzwania

Gdzie sprawdzić wyzwania baretek, jak wykonać.

Baretki (ribbons) to ważny element zdobywania doświadczenia w Battlefield 2042. Niestety z jakiegoś powodu nie można ich po prostu przejrzeć w menu gry - są dostępne do przejrzenia tylko w trakcie meczu, lub przez krótki moment po jego zakończeniu.

Przytrzymaj Tab na PC lub przycisk opcji na padzie na konsoli, by włączyć ekran wyników. Po prawej stronie zobaczysz baretki (1).

baretki1

W praktyce są to po prostu wyzwania, które musisz wykonywać. Dotyczą one właściwie każdego rodzaju aktywności - likwidowania wrogów, pojazdów, przejmowania obszarów, dostrzegania wrogów, leczenia i tak dalej. Niestety nie wyświetlają konkretnej informacji związanych z postępami w danej baretce.

Po każdym meczu na końcu zobaczysz, ile punktów każdej baretki zdobyłeś.

baretki2

Zauważyliśmy jednak, że system ten nie zawsze działa poprawnie. W przypadku powyższego screena baretka bojowa wyświetla nam 0 punktów, podczas gdy w trakcie rundy zlikwidowaliśmy kilku wrogów.

Ważne jest jednak to, że za wypełnienie niebieskiego paska baretki do końca otrzymasz bonusowe punkty doświadczenia. Skupiaj się więc na tych aspektach, które związane są z baretkami. W przypadku dostrzegania wrogów, polecamy wybrać Caspera i używać jego drona.

Następnie: Battlefield 2042 - pogoda: tornado i burza

Spis treści: Battlefield 2042 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Battlefield 2042 - jak szybko zdobywać doświadczenie

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami