Twórcy Titanfall pracują nad strzelanką single-player - raport

Z naciskiem na mobilność postaci.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że twórcy Titanfall ze studia Respawn Entertainment pracują nad strzelanką dla pojedynczego gracza.

O niezapowiedzianej grze pisze Jeff Grubb z serwisu GamesBeat, powołując się na anonimowe źródła. Tajemniczy projekt jest podobno trzecim rozwijanym aktualnie przez zespół - obok Apex Legends i nieujawnionej dotychczas kontynuacji Star Wars Jedi: Upadły Zakon.

Według informatorów dziennikarza, pozycja jest pierwszoosobową strzelanką z ambicją przekształcenia się w wysokobudżetowy tytuł klasy AAA. Twórcom zależy, by postawić na „mobilność” i „styl”, choć nie wiadomo, co to oznacza.

titanfall2
Projekt nie jest związany z serią Titanfall

Grubb zaznacza, że nie jest to kolejna odsłona serii Titanfall. Projekt znajduje się na wczesnym etapie rozwoju - przez co najmniej rok deweloperzy chcą skupić się na tworzeniu prototypu, na bazie którego powstanie finalny produkt. EA przewiduje rzekomo, że gra ukaże się dopiero w 2024 lub 2025 roku.

Dziennikarz przedstawił informacje o tytule, po tym, jak z Respawn Entertainment odszedł dyrektor kreatywny - Mohammad Alavi. W ostatnich miesiącach deweloper miał zajmować się właśnie wspomnianą tajemniczą pozycją.

Studio na razie nie skomentowało doniesień, podobnie jak przedstawiciele EA.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

7 Days to Die - poradnik i najlepsze porady

Podstawy rozgrywki, wytwarzanie przedmiotów, walka, dbanie o potrzeby postaci.

Cory Barlog o God of War Ragnarok na PC: to decyzja Sony

Czy kontynuacja przygód Kratosa trafi na komputery?

Aktor głosowy z The Last of Us wywołał burzę. Poszło o NFT

Troy Baker promuje kontrowersyjne rozwiązanie.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami