Twórcy Dying Light 2 pokazują kooperację i porównanie wersji sprzętowych

Jest też nowy trailer.

Techland opublikował nowe materiały poświęcone Dying Light 2. Pierwsze wideo to prezentacja, w której twórcy opowiadają o różnych aspektach gry. Pokazano także tradycyjny zwiastun.

W dłuższym filmie deweloperzy opisują między innymi tryb kooperacji. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, całą grę można przejść w cztery osoby. Podczas dialogów wszyscy będą głosować na wybór odpowiedzi, jednak to host zawsze podejmie ostateczną decyzję.

Po zakończonej sesji, uczestnicy wspólnej zabawy zabiorą cały zdobyty sprzęt - broń i inne elementy wyposażenia - ze sobą, jeśli zechcą kontynuować rozgrywkę solo.

W materiale zawarto też porównanie gameplayu z różnych konsol - w tym z PlayStation 4 i Xbox One X. Rozgrywkę pokazano w specyficznej ramce (nie na pełnym ekranie), jednak główna rzucająca się w oczy różnica to rozdzielczość.

Trailer The Reason też zawiera nieco nowych fragmentów, choć składa się też z wielu scen, które mogliśmy już zobaczyć w przeszłości.

Dying Light 2 debiutuje już za trzy tygodnie. Gra ukaże się 4 marca na PC i konsolach.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami