Tegoroczne Call of Duty z wcześniejszą premierą - raport

Zapowiedź Modern Warfare 2 podobno latem.

Renomowany leaker Tom Henderson przekonuje, że tegoroczne Call of Duty może ukazać się we wcześniejszym okresie niż starsze odsłony cyklu.

Jak pisze internauta na Twitterze, „słyszał plotki”, jakoby nowa część serii - rzekomo Modern Warfare 2 - mogłaby zadebiutować już w październiku. Dla porównania, dwie poprzednie części pojawiały się na rynku w listopadzie.

Henderson uważa, że Activision zdecydowało się na szybszą premierę ze względu na słabszą sprzedaż Call of Duty Vanguard. Leaker jednocześnie podkreśla, że krótko po ukazaniu się tytułu miałaby zostać wydana „duża” aktualizacja darmowego Warzone.

To nie wszystko, ponieważ według internauty do prezentacji tegorocznej odsłony serii miałoby dojść latem, aczkolwiek użytkownik nie przedstawił dokładniejszego terminu ewentualnego pokazu.

Nieoficjalne informacje sugeruje, że nowa część Call of Duty to kontynuacja Modern Warfare z 2019 roku. Wspomniana produkcja była próbą zresetowania współczesnej odnogi cyklu o tej samej nazwie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami